Home » Cennik

Cennik

Wykonujemy zdjęcia na potrzeby:

  • stron www: galerie, szata graficzna witryny
  • portali społecznościowych takich jak facebook i instagram
  • sklepów i aukcji internetowych
  • materiałów do druku

W naszej ofercie znajdują się:

Zdjęcia aranżowane:

na których przedmiot komponowany jest razem z innymi elementami (np. odpowiednim tłem). W tym wypadku często stosuje się takie fotograficzne środki wyrazu, jak: mała głębia ostrości, ciekawy dobór światła, cienia oraz kolorów. Tego typu zdjęcia bliskie są fotografii reklamowej i za ich pomocą można prezentować produkt na portalach społecznościowych, w sklepie internetowym; doskonale nadają się do wykorzystania w projekcie graficznym strony www. Fotografie aranżowane mogą też stanowić część szaty graficznej ulotki czy banera.
Proponujemy aranżacje i dobór przedmiotów. Staramy się tak dobrać przedmioty/produkty i stworzyć z nich takie kompozycję, żeby oddawały charakterystykę strony www, czy materiałów do druku. Często te same fotografie też są wykorzystywane do projektowania innych materiałów dla tego samego Klienta (np. baner, ulotka…).

Specjalizujemy się w wykonywaniu zdjęć aranżowanych żywności, napojów, biżuterii, zegarów, zegarków, okularów, kwiatów, galanterii, butów, toreb.

Fotografie produktowe:

których celem jest jak najdokładniejsza i jak najlepsza prezentacja przedstawionego na nich materiału. Tego typu zdjęcia zwykle umieszcza się w sklepach internetowych oraz galeriach, gdzie przedstawiona jest oferta firmy. Dobrze wykonana fotografia poglądowa produktu, w znacznym stopniu przekłada się na lepsze wyniki jego sprzedaży.

Specjalizujemy się w wykonywaniu zdjęć niewielkich przedmiotów, żywności, napojów, kwiatów, okularów, biżuterii, butów, galanterii.


Oprócz usług fotograficznych, oferujemy też tworzenie projektów graficznych i stron internetowych z zastosowaniem wykonanych zdjęć – na stronie www.realizacjestronwww.pl możecie Państwo znaleźć więcej informacji >>


Cennik:

W naszym studio wykonujemy zdjęcia przedmiotów, których wymiary mają maksymalnie 60 cm szerokości/długości/wysokości.

ZDJĘCIA ARANŻOWANE – W PROMOCYJNEJ CENIE  od ok. 18 zł za jedno zdjęcie aranżowane

W cenie jest wykonanie jednego zdjęcia i drobnych poprawek danego ujęcia.

Cena zależy od rodzaju i liczby przedmiotów, ilości zdjęć fotografowanego produktu, oraz poziomu skomplikowania i wielkości przedmiotów/produktów.

 

ZDJĘCIA PRODUKTOWEod ok. 16 zł za jedno zdjęcie produktowe

Zdjęcia produktowe mogą być wykonywane na tle: białym, czarnym, drewnianym lub innym jakie sobie zażyczy Klient.

 

Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Podana cena jest orientacyjna. Dokonujemy szczegółowej wyceny osobno dla każdego Klienta.

Jak dostarczyć przedmioty/produkty?

Przedmioty przeznaczone do sfotografowania można wysłać do nas kurierem lub pocztą. Po wykonaniu zdjęć odeślemy je na wskazany przez Państwa adres.

Jeśli zlecicie nam Państwo sfotografowanie ogólnodostępnych produktów, które mają zostać użyte w projekcie strony internetowej – takie, jak np. owoce lub kwiaty – jesteśmy w stanie je dla Państwa zdobyć lub zakupić.